Organizasyon Hizmetleri

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Organizasyon Hizmetleri / Organizasyon Hizmetleri
Sevdiklerinizle Paylaşın

Organizasyon

Organizasyon, belirli bir amaca yönelik olarak kişilerin veya grupların bir araya getirilmesi şeklinde tanımlanabilir. Bir organizasyonun yapılmasının amacı, belirlenen hedefi doğru kitleye ulaştırmak, kurumların markalarını, ürünlerini veya hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmak olarak açıklanabilir. Organizasyonlar, en etkili reklam araçlarından biridir. Ancak organizasyonun güzel yapılabilmesi için belirli kriterlerin uygulanması gerekir. 

Eğer markanızı yada kurumsal kimliğinin en iyi şekilde yansıtabilecek organizasyonlara ihtiyaç duyuyorsanız, mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekir. Çünkü organizasyonlar, kendi başınıza yapabileceğiniz eylemler değildir. Bu konuda sizlere en profesyonel desteği sunacak olan firma ise Gezer Tanıtım’dır. Firmamız, düğün, nişan ve kına haricinde olan tüm organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz en profesyonel markadır. Çünkü her bir organizasyon, o alanda uzman olan kişiler ile gerçekleştirilir ve organizasyonlarınızın eksiksiz ve kusursuz olması sağlanır. Firmamızın sunmuş olduğu organizasyon hizmetlerinden şu şekilde bahsedebiliriz;

Açılış veya temel atma organizasyonları;

Bu organizasyonlar, bir işletmenin ilk kez üretime geçmesi veya geçmeye hazırlanması için yapılır. Bu nedenle en güzel şekilde tanıtım yapılması gerekir. Firmamız tarafından bu organizasyonlar için gerekli olan davetiyeler hazırlanır. Açılış için gerekli olan kokteyl partileri hazırlanır veya açılışta sunulan olan tüm ikramlar, en ince detaylarına kadar hesaplanır. Açılışın ardından gerekli olan teşekkür mektuplarının iletilmesi ve basın açıklamasının yapılması sağlanır.

Tanıtım organizasyonları;

Kurumunuzun, ürününüzün, markanızın yada hizmetinizin tanıtımı için gerekli olan organizasyonlar düzenlenir. Bu organizasyonlar için gerekli olan tüm ayrıntılar hesaplanır ve tanıtımınızın en iyi şekilde yapılabileceği görseller hazırlanır. 

Kongre, seminer organizasyonları;

Kurumunuza ait bir kongre yada seminer yapmak isterseniz firmamız, sizler için en kaliteli organizasyonları gerçekleştirebilir. Birinci sınıf mekanlarda yapılacak olan bu seminerler için projeksiyon cihazlarından ses düzenine kadar her ayrıntı hesaplanır.

Özel gün organizasyonları;

Kurumunuzun yıl dönümü, herhangi bir çalışanınızın doğum günü yada farklı bir özel gününüz için çeşitli organizasyonlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Oldukça geniş kapsamlı olan özel günleriniz için firmamız tarafından her detay düşünülür ve sizlerin istekleri doğrultusunda, en güzel organizasyonlar gerçekleştirilir.

Gezi organizasyonları;

Çalışanlarınız için yurt içinde ve yurt dışında düzenleyeceğiniz geziler için firmamız tarafından en seçkin organizasyonlar düzenlenir.

Fuarlar;

Fuarlar, bir markanın ürününe ait olan tanıtımların gerçekleştirilmesi için yapılır. Eğer büyük bir şirkete sahipseniz yada yeni çıkardığınız bir ürünü fuarda sergilemek isterseniz, firmamızdan destek alabilirsiniz. Çünkü firmamız hem ulusal hem de uluslararası pek çok fuarda görev almış ve başarılı organizasyonlara imza atmış olan bir firmadır.

Sergiler;

Kurumunuza ait olan ürünlerin sergisini yapmak isterseniz, yine firmamızdan destek alabilirsiniz. Sergiler ile ürünlerin satışı ve akılda kalıcılığı daha fazla olmaktadır. 

Gezer Tanıtım ile gerçekleştirilen organizasyonların özellikleri;

  • Gezer Tanıtım ile gerçekleştirilen organizasyonlar, en seçkin mekanlarda yapılır. Tanıtmak istediğiniz ürüne veya hizmete göre yada yapmak istediğiniz organizasyon çeşidine göre, farklı mekanlar seçilir ve bu mekanlar, en güzel şekilde hazırlanır.
  • Organizasyonlarınız için gerekli olan ses, ışık ve efektler için en iyi ekipmanlar sağlanır ve bu ayrıntılar en güzel şekilde hesaplanır. Organizasyon sırasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamanız için gerekli olan tüm önlemler alınır.
  • Organizasyonlarınız için gerekli olan yemek içme ihtiyaçları için en kaliteli catering hizmeti, firmamız aracılığıyla sağlanır.
  • Organizasyonlarınızın güvenliği için gerekli olan tüm tedbirler alınır ve güvenlik şirketleri ile anlaşma sağlanır.
  • Organizasyonlarınız için gerekli olan ulaşım, birinci sınıf şekilde sağlanır. Firmanıza ait olan tüm çalışanların organizasyona geliş ve gidişleri, firmamız tarafından güvence altına alınır.
  • Organizasyonlar için gerekli olan konaklamalarda 5 yıldızlı ve seçkin oteller tercih edilir.
  • Organizasyonlarınızın huzurlu bir şekilde devam edebilmesini sağlamak amacıyla, gerekebilecek olan sağlık hizmetleri için tüm detaylar hesaplanır.
  • Organizasyonlarınız için büyük öneme sahip olan görsel grafikler ve tasarımlar, en etkili şekilde gerçekleştirilir.
  • Organizasyonlarınızın basın ve sosyal medya aracılığı ile çok sayıda kişiye ulaşması sağlanır.
  • Yapılan organizasyonların sonuçları, tarafınıza ayrıntılı şekilde raporlanır.

Sizlerde Organizasyon Hizmetleri konusunda profesyonel bir hizmet almayı hedefliyorsanız Gezer Tanıtımı tercih ederek hedeflerinize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2004 - 2018. Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...