Motoboard Reklamcılık

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Motoboard Reklamcılık / Motoboard Reklamcılık
Sevdiklerinizle Paylaşın

Motoboard Reklamcılık

Motoboard reklamcılık, gezici reklamcılık olarak bilinir. Bir motorun arkasına yapılan reklam panoları ile markanızın duyulması ve tanıtılması sağlanır. Özel motor sürücüleri ile yapılan bu reklam kampanyası markanızın, ürününüzün yada promosyonunuzun etkili olarak tanıtılmasını sağlar. Markanız gezdikçe büyür ve bu sayede pek çok insana ulaşabilir, onların ilgisini çekebilirsiniz. 

Motoboard reklamcılığın özellikleri nelerdir;

Sıradanlaşmış reklamlardan etkili ve verimlidir.

Çevre dostu olan elektrikli bisikletler kullanılarak gerçekleştirilir. 

Bu bisikletlerin arka kısımlarına, boyutları büyük olan 2 boyutlu yada 3 boyutlu reklam panoları yerleştirilir.

Işık geçirgenli olan bu panolarda ses sistemi ve aydınlatma bulunur. Böylece reklamın çok daha fazla ilgi çekmesi sağlanır.

Reklam olarak şirketinize katkıları ise performans, esneklik ve fiyat verimliliğidir. Performans olarak çok daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Esneklik olarak her yerde ve her mekanda kullanabilirsiniz. Fiyat verimliliği açısından ise diğer reklam araçları için harcadığınızdan çok daha azı ile çok daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlaması anlamına gelir.

Motoboard reklamcılık ile istediğiniz yere broşür dağıtma imkanına da sahip olabilirsiniz. Ürün yada hizmetinize ve firmanıza ait olan broşürlerin, çok daha az maliyetle, çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Motoboard reklamcılığın faydaları nelerdir;

Bu reklamcılık ile çok daha az maliyet ödersiniz.

Bu reklamcılık sayesinde, belirlediğinizden çok daha fazla hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Firmanıza ait olan davetiye, broşür, kartvizit ve promosyon gibi eşyaların kolaylıkla dağıtılmasını sağlarsınız. 

Bu reklam aracı ile çok fazla kişinin dikkatini çekebilir, müşteri sayınızın bir anda artmasına sebep olabilirsiniz.

Motoboard, yani gezici reklamcılık için sunulan bir başka avantaj ise isteğiniz doğrultusunda araçlarınıza takip sistemi takılmasıdır. Bu sistem ile araçları takip edebilir ve belirlediğiniz bölgelere dağıtım yapılmasını izleyebilirsiniz.

Etkili ve verimli reklamcılık yapmanızı sağlayan Motoboard reklamcılık sayesinde, markanıza değer katma imkanı bulabilirsiniz.

Gezer Tanıtım, bu reklam için yeni bir çağ başlatmıştır. Profesyonel olarak hazırlana reklam araçları ile etkili bir şekilde reklam yapabilmenizi sağlar. Maliyetlerinizi en aza indirmek için ise uygun fiyat politikası belirlemektedir. Copyright © 2004 - 2018. Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...