Gaziantep Responsive Tasarım

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Web Tasarım / Gaziantep Responsive Tasarım
Sevdiklerinizle Paylaşın

Responsive Tasarım

Kişilerin veya kurumların kendilerini tanıtmak amacıyla hazırlamış oldukları web siteler genellikle bilgisayar uyumludur. Gelişen teknoloji ile birlikte insanlar interneti cep telefonu ve bilgisayar gibi aletlerden de kullanmaya başlamıştır. Hatta artık masa üstü bilgisayarlar ve laptoplar rafa kalkmıştır. Bu nedenle markaların ve firmaların sahip oldukları web sitelerinin mutlaka mobil uyumlu olması gerekir. Mobil, elde taşınabilen teknoloji anlamına gelir. Bir sitenin mobil uyumlu olabilmesi için özel yazılımlar ile hazırlanması gerekir. Gezer Tanıtım, bunun için gerekli olan tüm donanımlara sahiptir. Alanınsa uzman olan yazılımcıları ile, sitelerinizin en uyumlu hale dönüşmesini sağlamaktadır. 

Responsive tasarım, bilgisayarlar için hazırlanan web sitelerinin mobil cihazlar için uyumsuzluğunu ortadan kaldırmak, web sitelerinde masa üstü bilgisayarlardan yapabildiğiniz her işlemi mobil cihazlardan da yapmanızı sağlayan, site içinde yer alan tüm resimlerin, müzikleri ve videoların gösterilmesini kolaylaştıran, bu unsurların ekrana göre yeniden şekillendirilip düzenlenmesini ve ekrana tam olarak oturmasını sağlayan uygulamalardır. Son zamanların en etkili ve en popüler tasarım şeklidir.

Responsive tasarım nasıl bir işleyişe sahip olmalıdır;

Responsive tasarımın amacına ulaşması için web sitelerinin bozuk görünmemesi gerekir. kullanıcıların istedikleri bilgiye rahat ulaşabilmesi sağlanır. Bilgisayarlardan yapılan tüm işlemler, mobil cihazlardan da gerçekleştirilir. Bu tasarım yapılmış olan bir site, mobil ekranlara uyumlu ölçülerde olacak ve  ekrana sığacaktır. Responsive tasarımın etkili görseller ile oluşturulması, sade ve şık olması ve kullanıcıyı siteye çekecek, etkili görsellere sahip olması gerekir. 

Responsive tasarımın faydaları;

  • Responsive tasarım, Google arama motorunda öne çıkmak için en iyi uygulamalardan biridir.
  • Web sitenizin üst sıralarda olmasını ve daha çok kullanıcıya ulaşmanızı sağlar.
  • Kullanıcıların sitenizde daha çok kalmasını ve daha fazla kitleye hitap edebilmenizi kolaylaştırır.
  • Belirlediğiniz hedef kitlesinden çok daha fazlasına ulaşmanızı sağlar.
  • Kullanıcıların sitenize 7/24 ulaşmasını sağlar ve tüm dünya üzerinden sitenize giriş yapılmasına izin vermiş olursunuz.
  • Firmanızın kimliğini en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Gaziantep Gaziantep Responsive Tasarım konusunda Gezer Tanıtım'ı tercih ederek hedeflediğiniz web sitesine çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bizi arayın tecrübelerimizi ve bilki birikimimizi sizlerle paylaşalım...


Copyright © 2004 - 2018. Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...