Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Biz Kimiz

Bizler Gezer tanıtım ailesi olarak, Gaziantep'te bulunan, markalarınızın en iyi şekilde tanıtılması amacını güden, köklü bir şirketiz. Markalarınızın, ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve promosyonlarınızın reklamlarını en etkili şekilde yapabilen ve belirlediğiniz hedef kitleye, çok kısa bir sürede ulaşmanızı sağlayabilen bir firmayız. Kurulduğumuz günden bu güne kadar çok sayıda başarılı projede yer aldık ve adımızdan kısa sürede bahsettirmeyi başarık. Güven ve kalite ilkeleri ile çıktığımız bu yolda başardığımız projeler ile çok sayıda markaya değer kattık. Amacımız; Gaziantep’in sesini tüm Türkiye’ye duyurmak. Bunun için çok sayıda projemiz ve çalışmalarımız var. Sizler için sağladığımız hizmetlerden şu şekilde bahsedebiliriz;

Etkili reklam;

Markanızın değerini yükseltmek ve müşteri kitlenizi arttırmak adına gerek internet üzerinden gerekse fiziki olarak reklam yapabiliyoruz. Reklamlarınız için özel bir tasarım ekibimiz mevcut. Bu ekibimizde yer alan her bir personelimiz, kendi alanında deneyimli ve işinde uzman. Bu nedenle profesyonel tasarım ve reklamcılık hizmeti sunabiliyoruz.

Yenilikçi hizmet;

Gezer Tanıtım ailesi olarak, her zaman yeniliğin ve dinamikliğin peşindeyiz. Bu nedenle kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. İşimizin gerektirdiği alandaki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, tasarımlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Markalarınıza özel yenilikler ve tasarımlar üretiyoruz. 

Tutkulu ve eksiksiz hizmet anlayışı;

Bizler her zaman, ilk günkü tutku ve heyecanla işlerimizi gerçekleştiriyor ve aldığımız işi eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Tasarımların ve reklamın her aşamasında sizlerle birlikte hareket ediyor ve sizlerin istekleri doğrultusunda etkili tanıtımlar gerçekleştiriyoruz. Bu amaçla her detayı düşünüyor ve titizlikle uyguluyoruz.

Ekonomik fiyatlar;

Gezer tanıtım ailesi olarak, sizlerin de maliyetlerini düşünüyor ve en etkili reklamlarınızı ve tanıtımlarınızı, uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. İlk etapta aklınızdaki reklam fikirlerini öğreniyor, sonrasında yapabileceklerimizi sıralıyor ve buna göre bir fiyat çalışması yapıyoruz. 

Avantajlı hizmetlerimiz;

Markanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin reklamını en iyi şekilde yapabilmek amacıyla, çok çeşitli alanlarda hizmetler sunuyoruz. Sizler için sunduğumuz çalışmaları; logo ve kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj ve etiket tasarımı, katalog ve broşür tasarımı, açık hava reklamcılığı, sosyal medya reklamcılığı, tanıtım filmleri ve tv spotları, promosyon çalışmaları, fotoğraf çekimi ve sanal tur, 3 boyutlu görsel tasarımlar, fuar organizasyonları ve web tasarım hizmetleri olarak sıralayabiliriz. 

Tarafımızdan sağlanan diğer bir avantaj ise raporlama hizmetimizdir. Yapmış olduğumuz çalışmalarımız için talep ettiğiniz takdirde, raporlama sunabiliriz. Her çalışma için farklı raporlama birimlerimiz mevcuttur. Bu birimler aracılığıyla yapılan işler ve sonuçları, titizlikle raporlanır. Dilerseniz tarafımızdan düzenli raporlama da alabilirsiniz. Böylece güvenilir hizmetimizin keyfini yaşayabilirsiniz. 

Uzun yıllar önce çıkmış olduğumuz bu yola, istikrarlı ve tutarlı bir şekilde devam ediyoruz. Gaziantep’te yapılmamış olan yeni ve büyük projelerin tek adresi olmayı hedefliyoruz. Bunun için ise düşünüyor, merak ediyor, hayal kuruyor ve gerçekleştiriyoruz.

Copyright © 2004 - 2018. Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...