Fuar Standı ve Animasyon

Sevdiklerinizle Paylaşın

3D Mimari Görsel Tasarım, Fuar Standı ve Animasyon

Bir markanın etkili bir şekilde reklam yapabilmesi için gerekli olan reklam araçları, 3 boyutlu tasarımlar, animasyon gösterimleri ve etkili fuar stantlarının olmasıdır. Gezer Tanıtım, bu alanda en uygun hizmeti sunabilen ve görsel reklamcılık alanında en profesyonel ekibe sahip olan bir firmadır. Firmamız tarafından uygulana tasarımlar aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

3D mimari görsel tasarım nasıl hazırlanır;

3 boyutlu olan mimari tasarımlar, markanızın değerini yükseltmek için gerekli olan reklamlardır. Bu tasarımlar, mağazanızın yada mimari alanda olan yapıların çok daha etkili şekilde anlatılmasını sağlar Örneğin; inşaat sektöründe hizmet veriyorsanız, mimari yapılarınızın mutlaka 3 boyutlu olarak hazırlanması gerekir. Çünkü 3D olarak yapılan reklamlar, kullanıcıların alında kalıcı olmasına neden olur. Diğer reklam türlerine göre çok daha fazla dikkat çekerler. Ayrıca 3 boyutlu olarak yapılan çizimlerde, yapılan hataların farkına varabilir ve yapım aşamasında iken bu hataları düzeltme imkanı bulabilirsiniz. 

Gezer Tanıtım ile uygulanan 3D mimari görsel tasarımlar, profesyonel ekip kadrosu ile yapılır. bu kadroda bulunan her bir çalışan kendi alanında deneyimidir. Özel programlar ile gerçekleştirilen bu tasarımlar ile belirlediğiniz hedef kitleden çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Fuar standı;

Bir ürün yada hizmetin tanıtılmasını sağlayan en büyük reklam araçlarından bir, de fuar stantlarıdır. Bu stantların etkili olabilmesi için 3 boyutlu görseller barındırması gerekir. Standlarınız için gerekli olan tüm görseller büyük bir titizlikle hazırlanır. Ürün veya hizmetinizin tanıtımı için gerekli olan tüm ses ve ışık efektleri stantlara yerleştirilir. Tanıtımlar için gerekli olan broşürler ve çeşitli promosyonlar, en etkili şekilde hazırlanır. 

Animasyon;

Markanızın, ürün veya hizmetinizin tanıtılması aşamasında kullanılan yöntemlerden bir diğeri de animasyonlardır. Animasyonlar, özel programlar ile yapılır ve eğlenceli görseller içerir. Bu görsellerin web sitenizde yayınlanmasını sağlayarak kullanıcıların dikkatini çekebilir ve ürün veya hizmetinize olan ilginin artmasını sağlayabilirsiniz. Gezer Tanıtım, özel animasyon ekibi ile, özel ekipmanlar kullanarak çalışmalarınızı yapar ve gerekli olan tüm görseller, en dikkat çekici şekilde işlenir. kullanıcılar bu animasyon gösterimleri ile eğlenirken, aynı zamanda vermek istediğiniz mesajı da alırlar.

Copyright © 2004 - 2018. Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...